Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Burkert, która już ponad pół wieku systematycznie buduje swoją pozycję lidera na rynku konstrukcji niezbędnych do zautomatyzowania wszelkich procesów przepływowych. Dzięki poszerzaniu swojego zespołu fachowców i rozrostowi firmy na kilkadziesiąt zależnych spółek rozsianych po całym świecie jest przedsiębiorstwem, które przyczynia się do rozwoju globalnej ekonomii. Burkert od początku swojej działalności był pionierem w poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań w zakresie aparatury przepływowej - i jest nim do dziś, promując m.in. nowoczesne układy Easy Link.

Wyroby Burkert są powszechnie stosowane i odgrywają ogromną rolę w prawidłowym działaniu np. myjni, stacji benzynowych, a także zaawansowanych sprzętów, takich jak laboratoria kosmiczne, reaktory atomowe czy urządzenia badawcze. Towar wychodzący z fabryk Burkert cechuje wysoka odporność na zużycie w przypadku kontaktu z wodą i powietrzem o różnych, w tym skrajnych temperaturach. Ponadto imponuje swoją niezawodnością w pracy z olejami, gazami, paliwami, płynami łatwopalnymi i wybuchowymi, a nawet zanieczyszczonymi mediami. Zawory Burkert to gwarancja działania na najwyższych obrotach przez długi czas. Wybierz solidność i najwyższą jakość już dziś!

Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty dostępnej w rozwijanym menu (po lewej stronie). W przypadku chęci uzyskania bardziej szczegółowych informacji, a także możliwości współpracy, prosimy o skontaktowanie się z naszymi specjalistami.